Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення,
оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день.
вулиця Академіка Кримського, 27, Київ, Україна
POSTOWN - рекламо-виробнича компанія. Вироби з акрилу, фанери, пінопласту.
+380 (93) 185-67-43
Відгуки про компанію POSTOWN - рекламо-виробнича компанія
Ольга С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Катерина В.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Николай К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Отличные подставки под видеокарты купил
Руслан М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Александр Г.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Арсен П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Євген Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Євген Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Владислав Є.
Дуже погано
Угода на маркетплейсі Prom.ua
продавец хам заказывал дважды боксы для сбора средств. в первый раз прислали сломанный бокс, потрескавшийся пластик. естественно, я отказался от посылки. заказав второй раз боксы - продавец позвонил и отказался отправлять мне заказ, потому что первый раз я не забрал посылку. на ответ, что это было по их вине - желания мне помочь и решить вопрос не прозвучало. не рекомендую никому этот магазин.
Коментар продавця
Попередня відправка справді прийшла бита з вини перевізника. В таких випадках ми зазвичай відправляємо посилку повторно, але ви тоді відмовились. Замовлення було ще 3 місяці тому і менеджер не одразу з'ясував причину вашої відмови від посилки, думаючи, що ви просто передумали її забирати. Тому при новому замовленні менеджер запропонував вам оплатити посилку до відправки. У відповідь ви почали поводитись некоректно і зі словами " ой, кароче, не хотите, не отправляйте, я у других закажу" закінчили розмову. Менеджер не встиг вам нічого запропонувати для вирішення питання і хамства з нашого боку не було.
Владислав
перепрошую, мені не пропонували їх оплатити, тому що я одразу її оплатив повністю до вашого дзвінка. Розмова почалася з того, що мені сказали, що ви не будете мені відправляти зовсім.
Отличные подставки под видеокарты купил
продавец хам
заказывал дважды боксы для сбора средств. в первый раз прислали сломанный бокс, потрескавшийся пластик. естественно, я отказался от посылки.
заказав второй раз боксы - продавец позвонил и отказался отправлять мне заказ, потому что первый раз я не забрал посылку.
на ответ, что это было по их вине - желания мне помочь и решить вопрос не прозвучало.
не рекомендую никому этот магазин.
Попередня відправка справді прийшла бита з вини перевізника. В таких випадках ми зазвичай відправляємо посилку повторно, але ви тоді відмовились. Замовлення було ще 3 місяці тому і менеджер не одразу з'ясував причину вашої відмови від посилки, думаючи, що ви просто передумали її забирати. Тому при новому замовленні менеджер запропонував вам оплатити посилку до відправки. У відповідь ви почали поводитись некоректно і зі словами " ой, кароче, не хотите, не отправляйте, я у других закажу" закінчили розмову. Менеджер не встиг вам нічого запропонувати для вирішення питання і хамства з нашого боку не було.
перепрошую, мені не пропонували їх оплатити, тому що я одразу її оплатив повністю до вашого дзвінка. Розмова почалася з того, що мені сказали, що ви не будете мені відправляти зовсім.